Tasić, M., Stanimirović, S., Ignjatović, J., Ćirić, M., Stanković, M.. (1405). Hesitant fuzzy sets and hesitant fuzzy relations with membership values in power set quantales. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 23(6), 67-98. doi: 10.22111/ijfs.2026.52427.9390
M. Tasić; S. Stanimirović; J. Ignjatović; M. Ćirić; M. Stanković. "Hesitant fuzzy sets and hesitant fuzzy relations with membership values in power set quantales". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 23, 6, 1405, 67-98. doi: 10.22111/ijfs.2026.52427.9390
Tasić, M., Stanimirović, S., Ignjatović, J., Ćirić, M., Stanković, M.. (1405). 'Hesitant fuzzy sets and hesitant fuzzy relations with membership values in power set quantales', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 23(6), pp. 67-98. doi: 10.22111/ijfs.2026.52427.9390
Tasić, M., Stanimirović, S., Ignjatović, J., Ćirić, M., Stanković, M.. Hesitant fuzzy sets and hesitant fuzzy relations with membership values in power set quantales. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1405; 23(6): 67-98. doi: 10.22111/ijfs.2026.52427.9390


سامانه مدیریت نشریات علمی. طراحی و پیاده سازی از سیناوب