آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها355
تعداد مقالات3,555
تعداد مشاهده مقاله5,559,469
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,425,990
Horry, M., Zahedi, M. M.. (1392). Some (Fuzzy) Topologies on General\\ Fuzzy Automata. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(6), 73-89. doi: 10.22111/ijfs.2013.1317
M. Horry; M. M. Zahedi. "Some (Fuzzy) Topologies on General\\ Fuzzy Automata". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10, 6, 1392, 73-89. doi: 10.22111/ijfs.2013.1317
Horry, M., Zahedi, M. M.. (1392). 'Some (Fuzzy) Topologies on General\\ Fuzzy Automata', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(6), pp. 73-89. doi: 10.22111/ijfs.2013.1317
Horry, M., Zahedi, M. M.. Some (Fuzzy) Topologies on General\\ Fuzzy Automata. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1392; 10(6): 73-89. doi: 10.22111/ijfs.2013.1317


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.