آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها355
تعداد مقالات3,555
تعداد مشاهده مقاله5,559,477
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,425,996
Darabi, H., Saeedi, F., Farrokhi D. G., M.. (1392). The number of Fuzzy subgroups of some non-abelian groups. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(6), 101-107. doi: 10.22111/ijfs.2013.1333
H. Darabi; F. Saeedi; M. Farrokhi D. G.. "The number of Fuzzy subgroups of some non-abelian groups". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10, 6, 1392, 101-107. doi: 10.22111/ijfs.2013.1333
Darabi, H., Saeedi, F., Farrokhi D. G., M.. (1392). 'The number of Fuzzy subgroups of some non-abelian groups', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 10(6), pp. 101-107. doi: 10.22111/ijfs.2013.1333
Darabi, H., Saeedi, F., Farrokhi D. G., M.. The number of Fuzzy subgroups of some non-abelian groups. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1392; 10(6): 101-107. doi: 10.22111/ijfs.2013.1333


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.