آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها294
تعداد مقالات2,886
تعداد مشاهده مقاله4,544,416
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,686,875
Yao, W., Zhao, B.. (1393). A duality between fuzzy domains and strongly completely distributive $L$-ordered sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(4), 23-43.
W. Yao; B. Zhao. "A duality between fuzzy domains and strongly completely distributive $L$-ordered sets". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 4, 1393, 23-43.
Yao, W., Zhao, B.. (1393). 'A duality between fuzzy domains and strongly completely distributive $L$-ordered sets', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(4), pp. 23-43.
Yao, W., Zhao, B.. A duality between fuzzy domains and strongly completely distributive $L$-ordered sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(4): 23-43.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.