آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها300
تعداد مقالات2,967
تعداد مشاهده مقاله4,867,667
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,866,130
Ghanbari, Mojtaba, Nuraei, Rahele. (1393). Convergence of a semi-analytical method on the fuzzy linear systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(4), 45-60. doi: 10.22111/ijfs.2014.1623
Mojtaba Ghanbari; Rahele Nuraei. "Convergence of a semi-analytical method on the fuzzy linear systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 4, 1393, 45-60. doi: 10.22111/ijfs.2014.1623
Ghanbari, Mojtaba, Nuraei, Rahele. (1393). 'Convergence of a semi-analytical method on the fuzzy linear systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(4), pp. 45-60. doi: 10.22111/ijfs.2014.1623
Ghanbari, Mojtaba, Nuraei, Rahele. Convergence of a semi-analytical method on the fuzzy linear systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(4): 45-60. doi: 10.22111/ijfs.2014.1623


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.