آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها294
تعداد مقالات2,886
تعداد مشاهده مقاله4,541,564
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,685,165
Ghaemi, Mostafa, Akbarzadeh-Totonchi, Mohammad-Reza. (1393). Indirect Adaptive Interval Type-2 Fuzzy PI Sliding Mode Control for a Class of Uncertain\ Nonlinear Systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(5), 1-21.
Mostafa Ghaemi; Mohammad-Reza Akbarzadeh-Totonchi. "Indirect Adaptive Interval Type-2 Fuzzy PI Sliding Mode Control for a Class of Uncertain\ Nonlinear Systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11, 5, 1393, 1-21.
Ghaemi, Mostafa, Akbarzadeh-Totonchi, Mohammad-Reza. (1393). 'Indirect Adaptive Interval Type-2 Fuzzy PI Sliding Mode Control for a Class of Uncertain\ Nonlinear Systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 11(5), pp. 1-21.
Ghaemi, Mostafa, Akbarzadeh-Totonchi, Mohammad-Reza. Indirect Adaptive Interval Type-2 Fuzzy PI Sliding Mode Control for a Class of Uncertain\ Nonlinear Systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 11(5): 1-21.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.