آمار

تعداد نشریات21
تعداد شماره‌ها316
تعداد مقالات3,149
تعداد مشاهده مقاله5,278,956
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,177,470
Otadi, M., Mosleh, M.. (1393). Minimal solution of fuzzy linear systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(1), 89-99. doi: 10.22111/ijfs.2015.1863
M. Otadi; M. Mosleh. "Minimal solution of fuzzy linear systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 1, 1393, 89-99. doi: 10.22111/ijfs.2015.1863
Otadi, M., Mosleh, M.. (1393). 'Minimal solution of fuzzy linear systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(1), pp. 89-99. doi: 10.22111/ijfs.2015.1863
Otadi, M., Mosleh, M.. Minimal solution of fuzzy linear systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1393; 12(1): 89-99. doi: 10.22111/ijfs.2015.1863


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.