آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها294
تعداد مقالات2,886
تعداد مشاهده مقاله4,544,370
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,686,839
Allahviranloo, T., Salehi, P., Nejatiyan, M.. (1394). Existence and uniqueness of the solution of nonlinear fuzzy Volterra integral equations. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(2), 75-86.
T. Allahviranloo; P. Salehi; M. Nejatiyan. "Existence and uniqueness of the solution of nonlinear fuzzy Volterra integral equations". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 2, 1394, 75-86.
Allahviranloo, T., Salehi, P., Nejatiyan, M.. (1394). 'Existence and uniqueness of the solution of nonlinear fuzzy Volterra integral equations', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(2), pp. 75-86.
Allahviranloo, T., Salehi, P., Nejatiyan, M.. Existence and uniqueness of the solution of nonlinear fuzzy Volterra integral equations. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(2): 75-86.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.