آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها300
تعداد مقالات2,967
تعداد مشاهده مقاله4,860,428
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,860,764
Ahmad, Rais, Dilshad, Mohd. (1394). Fuzzy resolvent equation with $H(cdot,cdot)$-$phi$-$eta$-accretive operator in Banach spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(2), 95-106. doi: 10.22111/ijfs.2015.1985
Rais Ahmad; Mohd Dilshad. "Fuzzy resolvent equation with $H(cdot,cdot)$-$phi$-$eta$-accretive operator in Banach spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 2, 1394, 95-106. doi: 10.22111/ijfs.2015.1985
Ahmad, Rais, Dilshad, Mohd. (1394). 'Fuzzy resolvent equation with $H(cdot,cdot)$-$phi$-$eta$-accretive operator in Banach spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(2), pp. 95-106. doi: 10.22111/ijfs.2015.1985
Ahmad, Rais, Dilshad, Mohd. Fuzzy resolvent equation with $H(cdot,cdot)$-$phi$-$eta$-accretive operator in Banach spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(2): 95-106. doi: 10.22111/ijfs.2015.1985


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.