آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها304
تعداد مقالات3,024
تعداد مشاهده مقاله5,135,269
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,046,325
Amini-Harandi, A., Mihet, D.. (1394). Quasi-contractive Mappings in Fuzzy Metric Spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(4), 147-153. doi: 10.22111/ijfs.2015.2090
A. Amini-Harandi; D. Mihet. "Quasi-contractive Mappings in Fuzzy Metric Spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 4, 1394, 147-153. doi: 10.22111/ijfs.2015.2090
Amini-Harandi, A., Mihet, D.. (1394). 'Quasi-contractive Mappings in Fuzzy Metric Spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(4), pp. 147-153. doi: 10.22111/ijfs.2015.2090
Amini-Harandi, A., Mihet, D.. Quasi-contractive Mappings in Fuzzy Metric Spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(4): 147-153. doi: 10.22111/ijfs.2015.2090


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.