آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها300
تعداد مقالات2,967
تعداد مشاهده مقاله4,857,974
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,858,844
Wang, S. H., Abdou, A. A. N., Cho, Y. J.. (1394). Coupled common fixed point theorems for $varphi$-contractions in probabilistic metric\ spaces and applications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(6), 95-108. doi: 10.22111/ijfs.2015.2182
S. H. Wang; A. A. N. Abdou; Y. J. Cho. "Coupled common fixed point theorems for $varphi$-contractions in probabilistic metric\ spaces and applications". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 6, 1394, 95-108. doi: 10.22111/ijfs.2015.2182
Wang, S. H., Abdou, A. A. N., Cho, Y. J.. (1394). 'Coupled common fixed point theorems for $varphi$-contractions in probabilistic metric\ spaces and applications', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(6), pp. 95-108. doi: 10.22111/ijfs.2015.2182
Wang, S. H., Abdou, A. A. N., Cho, Y. J.. Coupled common fixed point theorems for $varphi$-contractions in probabilistic metric\ spaces and applications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(6): 95-108. doi: 10.22111/ijfs.2015.2182


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.