آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها294
تعداد مقالات2,887
تعداد مشاهده مقاله4,575,705
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,703,100
Shen, Chong, Zhang, Shanshan, Yao, Wei, Zhang, Changcheng. (1394). A generalization of the Chen-Wu duality into quantale-valued setting. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(6), 129-140.
Chong Shen; Shanshan Zhang; Wei Yao; Changcheng Zhang. "A generalization of the Chen-Wu duality into quantale-valued setting". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12, 6, 1394, 129-140.
Shen, Chong, Zhang, Shanshan, Yao, Wei, Zhang, Changcheng. (1394). 'A generalization of the Chen-Wu duality into quantale-valued setting', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 12(6), pp. 129-140.
Shen, Chong, Zhang, Shanshan, Yao, Wei, Zhang, Changcheng. A generalization of the Chen-Wu duality into quantale-valued setting. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1394; 12(6): 129-140.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.