آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها300
تعداد مقالات2,969
تعداد مشاهده مقاله4,881,790
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,873,873
Ghorani, Maryam, Zahedi, Mohammad Mehdi. (1395). Alternating Regular Tree Grammars in the Framework of Lattice-Valued Logic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(2), 71-94. doi: 10.22111/ijfs.2016.2360
Maryam Ghorani; Mohammad Mehdi Zahedi. "Alternating Regular Tree Grammars in the Framework of Lattice-Valued Logic". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 2, 1395, 71-94. doi: 10.22111/ijfs.2016.2360
Ghorani, Maryam, Zahedi, Mohammad Mehdi. (1395). 'Alternating Regular Tree Grammars in the Framework of Lattice-Valued Logic', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(2), pp. 71-94. doi: 10.22111/ijfs.2016.2360
Ghorani, Maryam, Zahedi, Mohammad Mehdi. Alternating Regular Tree Grammars in the Framework of Lattice-Valued Logic. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(2): 71-94. doi: 10.22111/ijfs.2016.2360


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.