آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها294
تعداد مقالات2,886
تعداد مشاهده مقاله4,567,582
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,699,924
Saleem, Naeem, Abbas, Mujahid, Raza, Zahid. (1395). Optimal coincidence best approximation solution in non-Archimedean Fuzzy Metric Spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(3), 113-124.
Naeem Saleem; Mujahid Abbas; Zahid Raza. "Optimal coincidence best approximation solution in non-Archimedean Fuzzy Metric Spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 3, 1395, 113-124.
Saleem, Naeem, Abbas, Mujahid, Raza, Zahid. (1395). 'Optimal coincidence best approximation solution in non-Archimedean Fuzzy Metric Spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(3), pp. 113-124.
Saleem, Naeem, Abbas, Mujahid, Raza, Zahid. Optimal coincidence best approximation solution in non-Archimedean Fuzzy Metric Spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(3): 113-124.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.