آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها304
تعداد مقالات3,024
تعداد مشاهده مقاله5,135,212
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,046,302
Zhan, Jianming, Hamidi, Mohammad, Borumand Saeid, Arsham. (1395). Extended Fuzzy $BCK$-subalgebras. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(4), 125-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2600
Jianming Zhan; Mohammad Hamidi; Arsham Borumand Saeid. "Extended Fuzzy $BCK$-subalgebras". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 4, 1395, 125-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2600
Zhan, Jianming, Hamidi, Mohammad, Borumand Saeid, Arsham. (1395). 'Extended Fuzzy $BCK$-subalgebras', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(4), pp. 125-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2600
Zhan, Jianming, Hamidi, Mohammad, Borumand Saeid, Arsham. Extended Fuzzy $BCK$-subalgebras. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(4): 125-144. doi: 10.22111/ijfs.2016.2600


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.