آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها355
تعداد مقالات3,554
تعداد مشاهده مقاله5,556,331
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,414,733
Cui, Liu, Liu, Yanchai, Wang, Yueying, Duan, Dengping. (1395). New Approach to Exponential Stability Analysis and Stabilization for Delayed T-S Fuzzy Markovian Jump Systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(5), 1-19. doi: 10.22111/ijfs.2016.2730
Liu Cui; Yanchai Liu; Yueying Wang; Dengping Duan. "New Approach to Exponential Stability Analysis and Stabilization for Delayed T-S Fuzzy Markovian Jump Systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 5, 1395, 1-19. doi: 10.22111/ijfs.2016.2730
Cui, Liu, Liu, Yanchai, Wang, Yueying, Duan, Dengping. (1395). 'New Approach to Exponential Stability Analysis and Stabilization for Delayed T-S Fuzzy Markovian Jump Systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(5), pp. 1-19. doi: 10.22111/ijfs.2016.2730
Cui, Liu, Liu, Yanchai, Wang, Yueying, Duan, Dengping. New Approach to Exponential Stability Analysis and Stabilization for Delayed T-S Fuzzy Markovian Jump Systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(5): 1-19. doi: 10.22111/ijfs.2016.2730


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.