آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها405
تعداد مقالات4,146
تعداد مشاهده مقاله6,164,800
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,093,657
Li, Dechao, Xie, Yongjian. (1395). Universal Approximation of Interval-valued Fuzzy Systems Based on Interval-valued Implications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(6), 89-110. doi: 10.22111/ijfs.2016.2823
Dechao Li; Yongjian Xie. "Universal Approximation of Interval-valued Fuzzy Systems Based on Interval-valued Implications". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 6, 1395, 89-110. doi: 10.22111/ijfs.2016.2823
Li, Dechao, Xie, Yongjian. (1395). 'Universal Approximation of Interval-valued Fuzzy Systems Based on Interval-valued Implications', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(6), pp. 89-110. doi: 10.22111/ijfs.2016.2823
Li, Dechao, Xie, Yongjian. Universal Approximation of Interval-valued Fuzzy Systems Based on Interval-valued Implications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(6): 89-110. doi: 10.22111/ijfs.2016.2823


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.