آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها298
تعداد مقالات2,933
تعداد مشاهده مقاله4,734,674
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,789,174
Kouchakinejad, F., Mashinchi, M., Mesiar, R.. (1395). SOLUTION-SET INVARIANT MATRICES AND VECTORS IN FUZZY RELATION INEQUALITIES BASED ON MAX-AGGREGATION FUNCTION COMPOSITION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(7), 91-100. doi: 10.22111/ijfs.2016.2945
F. Kouchakinejad; M. Mashinchi; R. Mesiar. "SOLUTION-SET INVARIANT MATRICES AND VECTORS IN FUZZY RELATION INEQUALITIES BASED ON MAX-AGGREGATION FUNCTION COMPOSITION". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 7, 1395, 91-100. doi: 10.22111/ijfs.2016.2945
Kouchakinejad, F., Mashinchi, M., Mesiar, R.. (1395). 'SOLUTION-SET INVARIANT MATRICES AND VECTORS IN FUZZY RELATION INEQUALITIES BASED ON MAX-AGGREGATION FUNCTION COMPOSITION', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(7), pp. 91-100. doi: 10.22111/ijfs.2016.2945
Kouchakinejad, F., Mashinchi, M., Mesiar, R.. SOLUTION-SET INVARIANT MATRICES AND VECTORS IN FUZZY RELATION INEQUALITIES BASED ON MAX-AGGREGATION FUNCTION COMPOSITION. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(7): 91-100. doi: 10.22111/ijfs.2016.2945


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.