آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها354
تعداد مقالات3,549
تعداد مشاهده مقاله5,554,036
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,411,895
Sayed, O. R., Borzooei, R. A.. (1395). SOFT TOPOLOGY AND SOFT PROXIMITY AS FUZZY PREDICATES BY FORMULAE OF LUKASIEWICZ LOGIC. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(7), 153-168. doi: 10.22111/ijfs.2016.2948
O. R. Sayed; R. A. Borzooei. "SOFT TOPOLOGY AND SOFT PROXIMITY AS FUZZY PREDICATES BY FORMULAE OF LUKASIEWICZ LOGIC". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13, 7, 1395, 153-168. doi: 10.22111/ijfs.2016.2948
Sayed, O. R., Borzooei, R. A.. (1395). 'SOFT TOPOLOGY AND SOFT PROXIMITY AS FUZZY PREDICATES BY FORMULAE OF LUKASIEWICZ LOGIC', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 13(7), pp. 153-168. doi: 10.22111/ijfs.2016.2948
Sayed, O. R., Borzooei, R. A.. SOFT TOPOLOGY AND SOFT PROXIMITY AS FUZZY PREDICATES BY FORMULAE OF LUKASIEWICZ LOGIC. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 13(7): 153-168. doi: 10.22111/ijfs.2016.2948


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.