آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها294
تعداد مقالات2,886
تعداد مشاهده مقاله4,558,288
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,695,320
Canak, Ibrahim, Totur, Umit, Onder, Zerrin. (1395). A Tauberian theorem for $(C,1,1)$ summable double sequences of fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(1), 61-75.
Ibrahim Canak; Umit Totur; Zerrin Onder. "A Tauberian theorem for $(C,1,1)$ summable double sequences of fuzzy numbers". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 1, 1395, 61-75.
Canak, Ibrahim, Totur, Umit, Onder, Zerrin. (1395). 'A Tauberian theorem for $(C,1,1)$ summable double sequences of fuzzy numbers', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(1), pp. 61-75.
Canak, Ibrahim, Totur, Umit, Onder, Zerrin. A Tauberian theorem for $(C,1,1)$ summable double sequences of fuzzy numbers. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 14(1): 61-75.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.