آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها298
تعداد مقالات2,933
تعداد مشاهده مقاله4,734,689
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,789,184
Nourouzi, Kourosh, Pourmoslemi, Alireza. (1395). Probabilistic Normed Groups. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(1), 99-113. doi: 10.22111/ijfs.2017.3045
Kourosh Nourouzi; Alireza Pourmoslemi. "Probabilistic Normed Groups". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 1, 1395, 99-113. doi: 10.22111/ijfs.2017.3045
Nourouzi, Kourosh, Pourmoslemi, Alireza. (1395). 'Probabilistic Normed Groups', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(1), pp. 99-113. doi: 10.22111/ijfs.2017.3045
Nourouzi, Kourosh, Pourmoslemi, Alireza. Probabilistic Normed Groups. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 14(1): 99-113. doi: 10.22111/ijfs.2017.3045


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.