آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها359
تعداد مقالات3,629
تعداد مشاهده مقاله5,660,106
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,591,990
Xiu, Zhen-Yu, Shi, Fu-Gui. (1395). M-FUZZIFYING INTERVAL SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(1), 145-162. doi: 10.22111/ijfs.2017.3050
Zhen-Yu Xiu; Fu-Gui Shi. "M-FUZZIFYING INTERVAL SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 1, 1395, 145-162. doi: 10.22111/ijfs.2017.3050
Xiu, Zhen-Yu, Shi, Fu-Gui. (1395). 'M-FUZZIFYING INTERVAL SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(1), pp. 145-162. doi: 10.22111/ijfs.2017.3050
Xiu, Zhen-Yu, Shi, Fu-Gui. M-FUZZIFYING INTERVAL SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 14(1): 145-162. doi: 10.22111/ijfs.2017.3050


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.