آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها302
تعداد مقالات2,992
تعداد مشاهده مقاله5,024,532
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,971,188
Appiah, Isaac K., Makamba, B. B.. (1395). COUNTING DISTINCT FUZZY SUBGROUPS OF SOME RANK-3 ABELIAN GROUPS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(1), 163-181. doi: 10.22111/ijfs.2017.3051
Isaac K. Appiah; B. B. Makamba. "COUNTING DISTINCT FUZZY SUBGROUPS OF SOME RANK-3 ABELIAN GROUPS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 1, 1395, 163-181. doi: 10.22111/ijfs.2017.3051
Appiah, Isaac K., Makamba, B. B.. (1395). 'COUNTING DISTINCT FUZZY SUBGROUPS OF SOME RANK-3 ABELIAN GROUPS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(1), pp. 163-181. doi: 10.22111/ijfs.2017.3051
Appiah, Isaac K., Makamba, B. B.. COUNTING DISTINCT FUZZY SUBGROUPS OF SOME RANK-3 ABELIAN GROUPS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1395; 14(1): 163-181. doi: 10.22111/ijfs.2017.3051


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.