آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها423
تعداد مقالات4,313
تعداد مشاهده مقاله6,557,866
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,347,791
Braha, Naim L., Et, Mikail. (1396). TAUBERIAN THEOREMS FOR THE EULER-NORLUND MEAN-CONVERGENT SEQUENCES OF FUZZY NUMBERS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(2), 79-92. doi: 10.22111/ijfs.2017.3134
Naim L. Braha; Mikail Et. "TAUBERIAN THEOREMS FOR THE EULER-NORLUND MEAN-CONVERGENT SEQUENCES OF FUZZY NUMBERS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 2, 1396, 79-92. doi: 10.22111/ijfs.2017.3134
Braha, Naim L., Et, Mikail. (1396). 'TAUBERIAN THEOREMS FOR THE EULER-NORLUND MEAN-CONVERGENT SEQUENCES OF FUZZY NUMBERS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(2), pp. 79-92. doi: 10.22111/ijfs.2017.3134
Braha, Naim L., Et, Mikail. TAUBERIAN THEOREMS FOR THE EULER-NORLUND MEAN-CONVERGENT SEQUENCES OF FUZZY NUMBERS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1396; 14(2): 79-92. doi: 10.22111/ijfs.2017.3134


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.