آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها294
تعداد مقالات2,886
تعداد مشاهده مقاله4,542,628
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,685,696
Shakiba, Ali, Hooshmandasl, MohammadReza, Davvaz, Bijan, Shahzadeh Fazeli, Seyed Abolfazl. (1396). S-APPROXIMATION SPACES: A FUZZY APPROACH. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(2), 127-154.
Ali Shakiba; MohammadReza Hooshmandasl; Bijan Davvaz; Seyed Abolfazl Shahzadeh Fazeli. "S-APPROXIMATION SPACES: A FUZZY APPROACH". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 2, 1396, 127-154.
Shakiba, Ali, Hooshmandasl, MohammadReza, Davvaz, Bijan, Shahzadeh Fazeli, Seyed Abolfazl. (1396). 'S-APPROXIMATION SPACES: A FUZZY APPROACH', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(2), pp. 127-154.
Shakiba, Ali, Hooshmandasl, MohammadReza, Davvaz, Bijan, Shahzadeh Fazeli, Seyed Abolfazl. S-APPROXIMATION SPACES: A FUZZY APPROACH. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1396; 14(2): 127-154.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.