آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها297
تعداد مقالات2,932
تعداد مشاهده مقاله4,734,197
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,788,446
Dombi, Jozsef, Szepe, Tamas. (1396). ARITHMETIC-BASED FUZZY CONTROL. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(4), 51-66. doi: 10.22111/ijfs.2017.3325
Jozsef Dombi; Tamas Szepe. "ARITHMETIC-BASED FUZZY CONTROL". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 4, 1396, 51-66. doi: 10.22111/ijfs.2017.3325
Dombi, Jozsef, Szepe, Tamas. (1396). 'ARITHMETIC-BASED FUZZY CONTROL', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(4), pp. 51-66. doi: 10.22111/ijfs.2017.3325
Dombi, Jozsef, Szepe, Tamas. ARITHMETIC-BASED FUZZY CONTROL. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1396; 14(4): 51-66. doi: 10.22111/ijfs.2017.3325


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.