آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها297
تعداد مقالات2,932
تعداد مشاهده مقاله4,734,198
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,788,446
Ghanbari, Mojtaba. (1396). FUZZY INCLUSION LINEAR SYSTEMS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(4), 117-137. doi: 10.22111/ijfs.2017.3329
Mojtaba Ghanbari. "FUZZY INCLUSION LINEAR SYSTEMS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 4, 1396, 117-137. doi: 10.22111/ijfs.2017.3329
Ghanbari, Mojtaba. (1396). 'FUZZY INCLUSION LINEAR SYSTEMS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(4), pp. 117-137. doi: 10.22111/ijfs.2017.3329
Ghanbari, Mojtaba. FUZZY INCLUSION LINEAR SYSTEMS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1396; 14(4): 117-137. doi: 10.22111/ijfs.2017.3329


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.