آمار

تعداد نشریات20
تعداد شماره‌ها302
تعداد مقالات2,991
تعداد مشاهده مقاله5,009,976
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,961,285
Li, Juan, Shi, Fu Gui. (1396). L-FUZZY CONVEXITY INDUCED BY L-CONVEX FUZZY SUBLATTICE DEGREE. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(5), 83-102. doi: 10.22111/ijfs.2017.3434
Juan Li; Fu Gui Shi. "L-FUZZY CONVEXITY INDUCED BY L-CONVEX FUZZY SUBLATTICE DEGREE". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14, 5, 1396, 83-102. doi: 10.22111/ijfs.2017.3434
Li, Juan, Shi, Fu Gui. (1396). 'L-FUZZY CONVEXITY INDUCED BY L-CONVEX FUZZY SUBLATTICE DEGREE', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 14(5), pp. 83-102. doi: 10.22111/ijfs.2017.3434
Li, Juan, Shi, Fu Gui. L-FUZZY CONVEXITY INDUCED BY L-CONVEX FUZZY SUBLATTICE DEGREE. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1396; 14(5): 83-102. doi: 10.22111/ijfs.2017.3434


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.