آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها363
تعداد مقالات3,697
تعداد مشاهده مقاله5,704,617
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,651,883
Krithika, N., Amudhambigai, B.. (1396). ON SOMEWHAT FUZZY AUTOMATA CONTINUOUS FUNCTIONS IN FUZZY AUTOMATA TOPOLOGICAL SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(1), 163-178. doi: 10.22111/ijfs.2018.3584
N. Krithika; B. Amudhambigai. "ON SOMEWHAT FUZZY AUTOMATA CONTINUOUS FUNCTIONS IN FUZZY AUTOMATA TOPOLOGICAL SPACES". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 1, 1396, 163-178. doi: 10.22111/ijfs.2018.3584
Krithika, N., Amudhambigai, B.. (1396). 'ON SOMEWHAT FUZZY AUTOMATA CONTINUOUS FUNCTIONS IN FUZZY AUTOMATA TOPOLOGICAL SPACES', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(1), pp. 163-178. doi: 10.22111/ijfs.2018.3584
Krithika, N., Amudhambigai, B.. ON SOMEWHAT FUZZY AUTOMATA CONTINUOUS FUNCTIONS IN FUZZY AUTOMATA TOPOLOGICAL SPACES. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1396; 15(1): 163-178. doi: 10.22111/ijfs.2018.3584


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.