آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها359
تعداد مقالات3,630
تعداد مشاهده مقاله5,662,335
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,594,682
Li, Hui, Zhang, Bo, Peng, Jin. (1397). ON THE MATCHING NUMBER OF AN UNCERTAIN GRAPH. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(2), 89-108. doi: 10.22111/ijfs.2018.3761
Hui Li; Bo Zhang; Jin Peng. "ON THE MATCHING NUMBER OF AN UNCERTAIN GRAPH". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 2, 1397, 89-108. doi: 10.22111/ijfs.2018.3761
Li, Hui, Zhang, Bo, Peng, Jin. (1397). 'ON THE MATCHING NUMBER OF AN UNCERTAIN GRAPH', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(2), pp. 89-108. doi: 10.22111/ijfs.2018.3761
Li, Hui, Zhang, Bo, Peng, Jin. ON THE MATCHING NUMBER OF AN UNCERTAIN GRAPH. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(2): 89-108. doi: 10.22111/ijfs.2018.3761


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.