آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها368
تعداد مقالات3,732
تعداد مشاهده مقاله5,767,257
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,718,982
Yue, Hongyun, Shi, Jiarong, Du, Liying, Li, Xuejuan. (1397). ADAPTIVE FUZZY TRACKING CONTROL FOR A CLASS OF PERTURBED NONLINEARLY PARAMETERIZED SYSTEMS USING MINIMAL LEARNING PARAMETERS ALGORITHM. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(3), 99-116. doi: 10.22111/ijfs.2018.3952
Hongyun Yue; Jiarong Shi; Liying Du; Xuejuan Li. "ADAPTIVE FUZZY TRACKING CONTROL FOR A CLASS OF PERTURBED NONLINEARLY PARAMETERIZED SYSTEMS USING MINIMAL LEARNING PARAMETERS ALGORITHM". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 3, 1397, 99-116. doi: 10.22111/ijfs.2018.3952
Yue, Hongyun, Shi, Jiarong, Du, Liying, Li, Xuejuan. (1397). 'ADAPTIVE FUZZY TRACKING CONTROL FOR A CLASS OF PERTURBED NONLINEARLY PARAMETERIZED SYSTEMS USING MINIMAL LEARNING PARAMETERS ALGORITHM', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(3), pp. 99-116. doi: 10.22111/ijfs.2018.3952
Yue, Hongyun, Shi, Jiarong, Du, Liying, Li, Xuejuan. ADAPTIVE FUZZY TRACKING CONTROL FOR A CLASS OF PERTURBED NONLINEARLY PARAMETERIZED SYSTEMS USING MINIMAL LEARNING PARAMETERS ALGORITHM. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(3): 99-116. doi: 10.22111/ijfs.2018.3952


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.