آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها405
تعداد مقالات4,142
تعداد مشاهده مقاله6,162,083
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,090,428
Jiang, Wen, Wu, Dong, Liu, Xiang, Xue, Feng, Zheng, Hanqing, Shou, Yehang. (1397). FUZZY RISK ANALYSIS BASED ON A NEW METHOD FOR RANKING GENERALIZED FUZZY NUMBERS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(3), 117-139. doi: 10.22111/ijfs.2018.3953
Wen Jiang; Dong Wu; Xiang Liu; Feng Xue; Hanqing Zheng; Yehang Shou. "FUZZY RISK ANALYSIS BASED ON A NEW METHOD FOR RANKING GENERALIZED FUZZY NUMBERS". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 3, 1397, 117-139. doi: 10.22111/ijfs.2018.3953
Jiang, Wen, Wu, Dong, Liu, Xiang, Xue, Feng, Zheng, Hanqing, Shou, Yehang. (1397). 'FUZZY RISK ANALYSIS BASED ON A NEW METHOD FOR RANKING GENERALIZED FUZZY NUMBERS', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(3), pp. 117-139. doi: 10.22111/ijfs.2018.3953
Jiang, Wen, Wu, Dong, Liu, Xiang, Xue, Feng, Zheng, Hanqing, Shou, Yehang. FUZZY RISK ANALYSIS BASED ON A NEW METHOD FOR RANKING GENERALIZED FUZZY NUMBERS. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(3): 117-139. doi: 10.22111/ijfs.2018.3953


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.