آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها388
تعداد مقالات3,955
تعداد مشاهده مقاله5,970,104
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,922,854
Ahmadi, Sareh, Fateh, Mohammad Mehdi. (1397). CONTROL OF FLEXIBLE JOINT ROBOT MANIPULATORS BY COMPENSATING FLEXIBILITY. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(4), 57-71. doi: 10.22111/ijfs.2018.4115
Sareh Ahmadi; Mohammad Mehdi Fateh. "CONTROL OF FLEXIBLE JOINT ROBOT MANIPULATORS BY COMPENSATING FLEXIBILITY". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15, 4, 1397, 57-71. doi: 10.22111/ijfs.2018.4115
Ahmadi, Sareh, Fateh, Mohammad Mehdi. (1397). 'CONTROL OF FLEXIBLE JOINT ROBOT MANIPULATORS BY COMPENSATING FLEXIBILITY', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 15(4), pp. 57-71. doi: 10.22111/ijfs.2018.4115
Ahmadi, Sareh, Fateh, Mohammad Mehdi. CONTROL OF FLEXIBLE JOINT ROBOT MANIPULATORS BY COMPENSATING FLEXIBILITY. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 15(4): 57-71. doi: 10.22111/ijfs.2018.4115


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.