آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها399
تعداد مقالات4,101
تعداد مشاهده مقاله6,097,337
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,049,554
Haghighatnia, Sara, Toossian Shandiz, Heydar, Alfi, Alireza. (1398). Conformable Fractional Order Sliding Mode Control for a Class of Fractional Order Chaotic Systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(3), 177-188. doi: 10.22111/ieco.2018.25403.1049
Sara Haghighatnia; Heydar Toossian Shandiz; Alireza Alfi. "Conformable Fractional Order Sliding Mode Control for a Class of Fractional Order Chaotic Systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2, 3, 1398, 177-188. doi: 10.22111/ieco.2018.25403.1049
Haghighatnia, Sara, Toossian Shandiz, Heydar, Alfi, Alireza. (1398). 'Conformable Fractional Order Sliding Mode Control for a Class of Fractional Order Chaotic Systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(3), pp. 177-188. doi: 10.22111/ieco.2018.25403.1049
Haghighatnia, Sara, Toossian Shandiz, Heydar, Alfi, Alireza. Conformable Fractional Order Sliding Mode Control for a Class of Fractional Order Chaotic Systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 2(3): 177-188. doi: 10.22111/ieco.2018.25403.1049


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.