آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها389
تعداد مقالات3,957
تعداد مشاهده مقاله5,973,370
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,926,771
Hedayatfar, Behnaz, Abbasi Molai, Ali, Aliannezhadi, Samaneh. (1397). Separable programming problems with the max-product fuzzy relation equation constraints. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2019.4480
Behnaz Hedayatfar; Ali Abbasi Molai; Samaneh Aliannezhadi. "Separable programming problems with the max-product fuzzy relation equation constraints". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 1, 1397, 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2019.4480
Hedayatfar, Behnaz, Abbasi Molai, Ali, Aliannezhadi, Samaneh. (1397). 'Separable programming problems with the max-product fuzzy relation equation constraints', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), pp. 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2019.4480
Hedayatfar, Behnaz, Abbasi Molai, Ali, Aliannezhadi, Samaneh. Separable programming problems with the max-product fuzzy relation equation constraints. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(1): 1-15. doi: 10.22111/ijfs.2019.4480


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.