آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها399
تعداد مقالات4,101
تعداد مشاهده مقاله6,097,333
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,049,549
JACOB, KAVIKUMAR, Tiwari, S.P., AH, Nor Shamsidah, SHARAN, SHAMBHU. (1397). Restricted cascade and wreath products of fuzzy finite switchboard state machines. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), 75-88. doi: 10.22111/ijfs.2019.4485
KAVIKUMAR JACOB; S.P. Tiwari; Nor Shamsidah AH; SHAMBHU SHARAN. "Restricted cascade and wreath products of fuzzy finite switchboard state machines". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 1, 1397, 75-88. doi: 10.22111/ijfs.2019.4485
JACOB, KAVIKUMAR, Tiwari, S.P., AH, Nor Shamsidah, SHARAN, SHAMBHU. (1397). 'Restricted cascade and wreath products of fuzzy finite switchboard state machines', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), pp. 75-88. doi: 10.22111/ijfs.2019.4485
JACOB, KAVIKUMAR, Tiwari, S.P., AH, Nor Shamsidah, SHARAN, SHAMBHU. Restricted cascade and wreath products of fuzzy finite switchboard state machines. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(1): 75-88. doi: 10.22111/ijfs.2019.4485


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.