آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها453
تعداد مقالات4,605
تعداد مشاهده مقاله6,976,137
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,667,170
Han, Sang-Eon, Lu, Ling-Xia, Yao, Wei. (1397). A duality between LM-fuzzy possibility computations and their logical semantics. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), 103-110. doi: 10.22111/ijfs.2019.4487
Sang-Eon Han; Ling-Xia Lu; Wei Yao. "A duality between LM-fuzzy possibility computations and their logical semantics". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 1, 1397, 103-110. doi: 10.22111/ijfs.2019.4487
Han, Sang-Eon, Lu, Ling-Xia, Yao, Wei. (1397). 'A duality between LM-fuzzy possibility computations and their logical semantics', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), pp. 103-110. doi: 10.22111/ijfs.2019.4487
Han, Sang-Eon, Lu, Ling-Xia, Yao, Wei. A duality between LM-fuzzy possibility computations and their logical semantics. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(1): 103-110. doi: 10.22111/ijfs.2019.4487


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.