آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها405
تعداد مقالات4,142
تعداد مشاهده مقاله6,161,538
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,089,769
Li, Fei, Yue, Yueli. (1397). L-valued Fuzzy Rough Sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), 111-127. doi: 10.22111/ijfs.2019.4488
Fei Li; Yueli Yue. "L-valued Fuzzy Rough Sets". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 1, 1397, 111-127. doi: 10.22111/ijfs.2019.4488
Li, Fei, Yue, Yueli. (1397). 'L-valued Fuzzy Rough Sets', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), pp. 111-127. doi: 10.22111/ijfs.2019.4488
Li, Fei, Yue, Yueli. L-valued Fuzzy Rough Sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(1): 111-127. doi: 10.22111/ijfs.2019.4488


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.