آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها388
تعداد مقالات3,954
تعداد مشاهده مقاله5,967,187
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,919,178
O T, MANJUSHA, S, Sunitha. (1397). Coverings, matchings and paired domination in fuzzy graphs using strong arcs. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), 145-157. doi: 10.22111/ijfs.2019.4490
MANJUSHA O T; Sunitha M S. "Coverings, matchings and paired domination in fuzzy graphs using strong arcs". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 1, 1397, 145-157. doi: 10.22111/ijfs.2019.4490
O T, MANJUSHA, S, Sunitha. (1397). 'Coverings, matchings and paired domination in fuzzy graphs using strong arcs', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), pp. 145-157. doi: 10.22111/ijfs.2019.4490
O T, MANJUSHA, S, Sunitha. Coverings, matchings and paired domination in fuzzy graphs using strong arcs. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(1): 145-157. doi: 10.22111/ijfs.2019.4490


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.