آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها388
تعداد مقالات3,954
تعداد مشاهده مقاله5,967,174
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,919,166
Wu, X.-Y., Li, Erqiang. (1397). Category and subcategories of (L,M)-fuzzy convex spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), 173-190. doi: 10.22111/ijfs.2019.4492
X.-Y. Wu; Erqiang Li. "Category and subcategories of (L,M)-fuzzy convex spaces". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 1, 1397, 173-190. doi: 10.22111/ijfs.2019.4492
Wu, X.-Y., Li, Erqiang. (1397). 'Category and subcategories of (L,M)-fuzzy convex spaces', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(1), pp. 173-190. doi: 10.22111/ijfs.2019.4492
Wu, X.-Y., Li, Erqiang. Category and subcategories of (L,M)-fuzzy convex spaces. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(1): 173-190. doi: 10.22111/ijfs.2019.4492


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.