آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها388
تعداد مقالات3,954
تعداد مشاهده مقاله5,967,192
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,919,189
Mathew, Sunil, Mordeson, John, Yang, Hai-Long. (1397). Incidence cuts and connectivity in fuzzy incidence graphs. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(2), 31-43. doi: 10.22111/ijfs.2019.4540
Sunil Mathew; John Mordeson; Hai-Long Yang. "Incidence cuts and connectivity in fuzzy incidence graphs". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 2, 1397, 31-43. doi: 10.22111/ijfs.2019.4540
Mathew, Sunil, Mordeson, John, Yang, Hai-Long. (1397). 'Incidence cuts and connectivity in fuzzy incidence graphs', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(2), pp. 31-43. doi: 10.22111/ijfs.2019.4540
Mathew, Sunil, Mordeson, John, Yang, Hai-Long. Incidence cuts and connectivity in fuzzy incidence graphs. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(2): 31-43. doi: 10.22111/ijfs.2019.4540


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.