آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها420
تعداد مقالات4,267
تعداد مشاهده مقاله6,468,203
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,304,062
Desai, Santosh, Chaudhari, Shrikant. (1397). On characterizations of the fully rational fuzzy choice functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(2), 137-146. doi: 10.22111/ijfs.2019.4548
Santosh Desai; Shrikant Chaudhari. "On characterizations of the fully rational fuzzy choice functions". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 2, 1397, 137-146. doi: 10.22111/ijfs.2019.4548
Desai, Santosh, Chaudhari, Shrikant. (1397). 'On characterizations of the fully rational fuzzy choice functions', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(2), pp. 137-146. doi: 10.22111/ijfs.2019.4548
Desai, Santosh, Chaudhari, Shrikant. On characterizations of the fully rational fuzzy choice functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(2): 137-146. doi: 10.22111/ijfs.2019.4548


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.