آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها405
تعداد مقالات4,142
تعداد مشاهده مقاله6,161,522
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,089,760
Khastan, Alireza, Hejab, S.. (1397). First order linear fuzzy dynamic equations on time scales. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(2), 183-196. doi: 10.22111/ijfs.2019.4551
Alireza Khastan; S. Hejab. "First order linear fuzzy dynamic equations on time scales". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 2, 1397, 183-196. doi: 10.22111/ijfs.2019.4551
Khastan, Alireza, Hejab, S.. (1397). 'First order linear fuzzy dynamic equations on time scales', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(2), pp. 183-196. doi: 10.22111/ijfs.2019.4551
Khastan, Alireza, Hejab, S.. First order linear fuzzy dynamic equations on time scales. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(2): 183-196. doi: 10.22111/ijfs.2019.4551


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.