آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها399
تعداد مقالات4,101
تعداد مشاهده مقاله6,097,764
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,049,740
Eshaghi, Madjid, Abbaszadeh, Sadegh, Park, Choonkil. (1397). The Sugeno fuzzy integral of concave functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(2), 197-204. doi: 10.22111/ijfs.2019.4552
Madjid Eshaghi; Sadegh Abbaszadeh; Choonkil Park. "The Sugeno fuzzy integral of concave functions". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 2, 1397, 197-204. doi: 10.22111/ijfs.2019.4552
Eshaghi, Madjid, Abbaszadeh, Sadegh, Park, Choonkil. (1397). 'The Sugeno fuzzy integral of concave functions', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(2), pp. 197-204. doi: 10.22111/ijfs.2019.4552
Eshaghi, Madjid, Abbaszadeh, Sadegh, Park, Choonkil. The Sugeno fuzzy integral of concave functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1397; 16(2): 197-204. doi: 10.22111/ijfs.2019.4552


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.