آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها423
تعداد مقالات4,312
تعداد مشاهده مقاله6,546,526
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,341,245
Shafiei, Mohamad Hosein, Baleghi, Nasrollah. (1398). Stability Analysis of Discrete-time Switched Linear Systems with Parametric Uncertainties. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(3), 239-246. doi: 10.22111/ieco.2019.27753.1110
Mohamad Hosein Shafiei; Nasrollah Azam Baleghi. "Stability Analysis of Discrete-time Switched Linear Systems with Parametric Uncertainties". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2, 3, 1398, 239-246. doi: 10.22111/ieco.2019.27753.1110
Shafiei, Mohamad Hosein, Baleghi, Nasrollah. (1398). 'Stability Analysis of Discrete-time Switched Linear Systems with Parametric Uncertainties', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 2(3), pp. 239-246. doi: 10.22111/ieco.2019.27753.1110
Shafiei, Mohamad Hosein, Baleghi, Nasrollah. Stability Analysis of Discrete-time Switched Linear Systems with Parametric Uncertainties. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 2(3): 239-246. doi: 10.22111/ieco.2019.27753.1110


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.