آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها405
تعداد مقالات4,146
تعداد مشاهده مقاله6,164,057
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,092,508
Kwak, S. I., Ryu, U. S., Kim, G. J., Jo, M. H.. (1398). A fuzzy reasoning method based on compensating operation and its application to fuzzy systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(3), 17-34. doi: 10.22111/ijfs.2019.4641
S. I. Kwak; U. S. Ryu; G. J. Kim; M. H. Jo. "A fuzzy reasoning method based on compensating operation and its application to fuzzy systems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 3, 1398, 17-34. doi: 10.22111/ijfs.2019.4641
Kwak, S. I., Ryu, U. S., Kim, G. J., Jo, M. H.. (1398). 'A fuzzy reasoning method based on compensating operation and its application to fuzzy systems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(3), pp. 17-34. doi: 10.22111/ijfs.2019.4641
Kwak, S. I., Ryu, U. S., Kim, G. J., Jo, M. H.. A fuzzy reasoning method based on compensating operation and its application to fuzzy systems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(3): 17-34. doi: 10.22111/ijfs.2019.4641


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.