آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها404
تعداد مقالات4,133
تعداد مشاهده مقاله6,156,020
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,081,537
Shakibi, K., Amirfakhrian, M., Kansa, E. J.. (1398). Scattered data approximation of fully fuzzy data by quasi-interpolation. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(3), 63-72. doi: 10.22111/ijfs.2019.4645
K. Shakibi; M. Amirfakhrian; E. J. Kansa. "Scattered data approximation of fully fuzzy data by quasi-interpolation". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 3, 1398, 63-72. doi: 10.22111/ijfs.2019.4645
Shakibi, K., Amirfakhrian, M., Kansa, E. J.. (1398). 'Scattered data approximation of fully fuzzy data by quasi-interpolation', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(3), pp. 63-72. doi: 10.22111/ijfs.2019.4645
Shakibi, K., Amirfakhrian, M., Kansa, E. J.. Scattered data approximation of fully fuzzy data by quasi-interpolation. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(3): 63-72. doi: 10.22111/ijfs.2019.4645


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.