آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها419
تعداد مقالات4,258
تعداد مشاهده مقاله6,456,589
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,298,470
Wang, Y. M., Liu, H. W.. (1398). Migrativity equations and Mayor's aggregation operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(4), 41-53. doi: 10.22111/ijfs.2019.4780
Y. M. Wang; H. W. Liu. "Migrativity equations and Mayor's aggregation operators". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 4, 1398, 41-53. doi: 10.22111/ijfs.2019.4780
Wang, Y. M., Liu, H. W.. (1398). 'Migrativity equations and Mayor's aggregation operators', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(4), pp. 41-53. doi: 10.22111/ijfs.2019.4780
Wang, Y. M., Liu, H. W.. Migrativity equations and Mayor's aggregation operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(4): 41-53. doi: 10.22111/ijfs.2019.4780


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.