آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها453
تعداد مقالات4,605
تعداد مشاهده مقاله6,973,432
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,665,364
Xu, Y. W., Meng, F. Y., Wang, N.. (1398). Correlation coefficients of linguistic interval hesitant fuzzy sets and their application. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(4), 65-81. doi: 10.22111/ijfs.2019.4782
Y. W. Xu; F. Y. Meng; N. Wang. "Correlation coefficients of linguistic interval hesitant fuzzy sets and their application". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 4, 1398, 65-81. doi: 10.22111/ijfs.2019.4782
Xu, Y. W., Meng, F. Y., Wang, N.. (1398). 'Correlation coefficients of linguistic interval hesitant fuzzy sets and their application', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(4), pp. 65-81. doi: 10.22111/ijfs.2019.4782
Xu, Y. W., Meng, F. Y., Wang, N.. Correlation coefficients of linguistic interval hesitant fuzzy sets and their application. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(4): 65-81. doi: 10.22111/ijfs.2019.4782


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.