آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها419
تعداد مقالات4,258
تعداد مشاهده مقاله6,449,360
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,296,405
Wei, X., Yue, Y.. (1398). Fuzzy universal algebras on $L$-sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(4), 175-187. doi: 10.22111/ijfs.2019.4790
X. Wei; Y. Yue. "Fuzzy universal algebras on $L$-sets". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16, 4, 1398, 175-187. doi: 10.22111/ijfs.2019.4790
Wei, X., Yue, Y.. (1398). 'Fuzzy universal algebras on $L$-sets', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 16(4), pp. 175-187. doi: 10.22111/ijfs.2019.4790
Wei, X., Yue, Y.. Fuzzy universal algebras on $L$-sets. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1398; 16(4): 175-187. doi: 10.22111/ijfs.2019.4790


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.